Dzīvojamās mājas

SIA Būve Wood Line visas celtnes pārsvarā ir būvētas ar 100% gatavības pakāpi (tas ir pamati, inženiertīkli, apkure, elektrotīkli, apdare). Mēs piedāvājam vairākus dzīvojamo māju izbūves veidus:

  • Baļķu ēkas (virpotas un roku)
  • No frēzētām brusām
  • Kombinētas (koks kopā ar vieglbetonu, ķieģeļi, citiem materiāliem)
  • Veco baļķu ēku rekonstrukcija

Virpotām baķu ēkām sienas tiek veidotas no minimālā baļķu izmēra 20cm, celtas ar pakšiem, starus iesienot ar parasto loku. Baļķus iestiprina ar tapām.

Guļbūvēm kas tiek būvētas ar rokām tiek izmantoti baļķi ar diametru, kas caurmērā tievgalī ir ne mazāki par 26cm. Kaķējuma platums vidēji 10cm.

No frēzētam brusām izgatavojam vairāk vasaras mājiņas līdz 120m2, sienu biezums 10cm. Materiāls ir žāvēts, šķirots, izmantojam metāla savilces. Šāda veida būvēs ļoti lietderīgi tiek izmantoti kokmateriāli.

Statņu būves sastāv no koka karkasa - pamat vainags, virs vainags, statņi, spraušļi un atgāžņi. Pēc tam karkasu aizpilda ar siltumizolāciju. Apdari: ārējo un iekšējo var veikt ar koka apdares materiāliem. Ir iespējams sagatavot ļoti kvalitatīvu materiālu. Šādi celtām statņu būvēm lietderīga platība varbūt pat līdz 500m2.


Inženiertīkli

Ūdensvadu un kanalizācijas tīklu paplašināšana, rekonstrukcija un izbūve. Ūdens atdzelžošanas un notekūdeņu attīrīšanas staciju būvniecība. Lasīt vairāk

Dzīvojamās mājas

Dažādu ēku veidu būvniecība, viesnīcas, privātmājas un mazās vasaras mājiņas.

Pirtis

Tradicionālās guļbūves pirtis, melnā tipa pirtis ar kurināšanu bez skursteņa un saunas. Ražošana, būvniecība un individuālie risinājumi. Lasīt vairāk